Cestovní pojištění 2010 On-line


Cestovní pojištění do zahraničí

Cestovní pojištění do zahraničí je nutnost, bez které se žádné zodpovědné cestování neobejde. Jistě, v 99% případů je cestovní pojištění jako jistota, kterou nebudete muset naštěstí využít. Co když se ale zrovna vy trefíte do toho jednoho procenta? Může být, že jste byli v zahraničí 20x po sobě a nikdy jste neměli žádné zdravotní obtíže. Znáte zákon schválnosti, jednou si cestovní pojištění do zahraničí nesjednáte a zrovna v tu chvíli se to stane. Budete potřebovat lékařské ošetření, případně spojené s pobytem v nemocnici. A může být ještě hůře, pokud budete třeba převoz do České republiky. To pak mohou takové částky jít do mnoha miliónů. Bez cestovního pojištění je budete hradit ze svého. Chytřejší je si jej sjednat na pojistisechytre.cz a být v pohodě. A nezapomeňte také na povinné ručení a havarijní pojištění.


 
Porovnávání mezi 12-ti pojišťovnami online!

Pomohlo Vám naše online srovnání k nalezení výhodného povinného ručení? V tom případě se podívejte i na havarijní pojištění a cestovní pojištění. Zajistěte si kompletní pojistné služby a máte vystaráno!

 


2009 Copyright by povinne-ruceni-online.com
Developed by PiXOLO | Slovník pojmů | links

Pro Váš automobil nejvýhodnější havarijní pojištění a až o 60% levnější povinné ručení. A přímo pro Vás? Přeci optimální cestovní pojištění pro klidné chvíle na dovolené s celou Vaši rodinou!