Cestovní pojištění 2010 On-line


Cestovní pojištění on line

Říkáte, že vyřídit si cestovní pojištění je složité a zabere příliš času? Tak s tím musíme nesouhlasit. Pokud navštívíte web pojistisechytre.cz, tak to pro vás bude otázka 5 minut. Bez čekání, bez papírování a bez nutnosti se osobně dostavit na pobočku pojišťovny. Cestovní pojištění on line spočívá v pouhém vyplnění krátkého online formuláře. Ten stačí jedním kliknutím odeslat a poté si už jen vytisknout kartu pojištěnce, kterou se budete prokazovat v případě zdravotního problém v zahraničí. Kartička je samozřejmě opatřena telefonním číslem na naší spojovatelku. Cestovní pojištění on line je nejrychlejší způsob, jak získat jistotu na cesty. Možná si budete chtít stejně pojistit i svůj vůz? Žádný problém. Povinné ručení a havarijní pojištění máte k dispozici stejnou cestou.


 
Porovnávání mezi 12-ti pojišťovnami online!

Pomohlo Vám naše online srovnání k nalezení výhodného povinného ručení? V tom případě se podívejte i na havarijní pojištění a cestovní pojištění. Zajistěte si kompletní pojistné služby a máte vystaráno!

 


2009 Copyright by povinne-ruceni-online.com
Developed by PiXOLO | Slovník pojmů | links

Pro Váš automobil nejvýhodnější havarijní pojištění a až o 60% levnější povinné ručení. A přímo pro Vás? Přeci optimální cestovní pojištění pro klidné chvíle na dovolené s celou Vaši rodinou!