Cestovní pojištění 2010 On-line


Cestovní pojištění

Cestovní pojištění Vám ušetří značné výdaje

Před každou cestou do zahraničí je nutné si vyřídit cestovní pojištění. Zatímco v České republice je péče o Vaše zdraví hrazena zdravotní pojišťovnou, tak do ciziny její působnost nesahá. Proto je zapotřebí si své zdraví zabezpečit cestovním pojištěním. Nemusíte se však obávat příliš vysokých finančních částek. Týdenní dovolená u moře nebo na horách Vás v souvislosti s platbou cestovního pojištění vyjde jen na pár set korun. Máte tak zaručeno, že o Vás bude v případě zdravotních obtíží náležitě postaráno. Pravděpodobnost, že k něčemu podobnému dojde je sice poměrně nízká, ale nač riskovat pro pár korun? Zdravotní péče je v zahraničí pro českého cestovatele velmi nákladná záležitost. Cestovní pojištění poskytuje celá řada pojišťoven operujících na českém trhu. Náš databázový systém Vám nabízí jednoduché online srovnání. Získáte tak dokonalý přehled a snadno si vyberete.

Z jakých položek se skládá cestovní pojištění?


  • náklady za ošetření
  • hospitalizace
  • léčení
  • výlohy na léky
  • nezbytné převozy
  • v případě úmrtí převezení ostatků
  • ... a dále podle konkrétní pojišťovny

Asistenční služba je klíčová součást cestovního pojištění

Pokud plánujete strávit v zahraničí delší dobu, můžete se v České republice u zdravotní pojišťovny odhlásit. Předložíte pojišťovně doklad o zaplaceném cestovním pojištění a na své zdraví tak platíte pouze v zahraničí. Obecně se cestovní pojištění platí po jednotlivých dnech. Ve formuláři vyplníte datum a přesný počet dní, které hodláte strávit za hranicemi ČR. Obdržíte kartičkou s potvrzením a kontakty na asistenční službu, která je součástí v podstatě každého cestovního pojištění. V případě obtíží se na tuto „prodlouženou ruku“ pojišťovny můžete v zahraničí obrátit po celých 24 hodin denně. Asistenční služba komunikuje s místními zdravotnickými zařízeními, zprostředkuje Vám zdravotní péči a v případě potřeby Vám pomůže s dopravou zpět domů.

Je cestovní pojištění s platební kartou dostačující?

Mnoho bankovních ústavů nabízí společně s platební kartou také cestovní pojištění. Takové cestovní pojištění je bezpochyby kvalitní a funkční produkt. Přesto se doporučuje si raděj připlatit a sjednat si navíc i klasické estovní pojištění. Pokud obdržíte cestovní pojištění s platební kartou, můžete sice očekávat spolehlivé služby, ale také nízké limity a časté výjimky. Na zdraví se šetřit určitě nevyplatí.

 

Pomohlo Vám naše online srovnání k nalezení výhodného cestovního pojištění? V tom případě se podívejte i na havarijní pojištění a povinné ručení. Zajistěte si kompletní pojistné služby a máte vystaráno!

 


2009 Copyright by povinne-ruceni-online.com
Developed by PiXOLO | Slovník pojmů | links

Pro Váš automobil nejvýhodnější havarijní pojištění a až o 60% levnější povinné ručení. A přímo pro Vás? Přeci optimální cestovní pojištění pro klidné chvíle na dovolené s celou Vaši rodinou!