Havarijní pojištění

Online porovnání a kalkulace havarijního pojištění

Havarijní pojištění motocyklu

Brázdíte se vší vervou české a evropské silnice na svém milovaném motocyklu? Potom byste měli určitě přemýšlet o zřízení havarijního pojištění, pokud ho tedy čistě náhodou ještě nemáte. Možná byste nevěřili, kolik motorkářů na tuto věc jednoduše „zapomene“. Jsou toho názoru, že to je zbytečnost a při jejich řidičském umu se nic špatného stát nemůže. Statistiky ovšem hovoří naprosto jinak. V porovnání s řidičem automobilu má majitel motorky až 7 krát větší pravděpodobnost, že se stane účastníkem dopravní nehody. Havarijní pojištění motocyklu je ve světle těchto údajů naprosto namístě, co myslíte? Přestože třeba nepatříte mezi hazardéry, tak nemůžete vědět, co se vám na cestě může stát. Motorky mají často hodnotu srovnatelnou s vozem. Pokud tedy havarijní pojištění motocyklu nemáte vyřízení, přijde vás taková nedbalost velmi draho. Ještě více draho vás však přijde draho opomenout povinné ručení. Nejenom, že budete vzniklé výdaje platit ze své kapsy, ale ještě dostanete pokutu od policie. Cestovní pojištění je sice trochu jiná kapitola, ale také se příliš nevyplácí na něj zapomenout.


 
Porovnávání mezi 12-ti pojišťovnami online!

Pomohlo Vám naše online srovnání k nalezení výhodného povinného ručení? V tom případě se podívejte i na havarijní pojištění a cestovní pojištění. Zajistěte si kompletní pojistné služby a máte vystaráno!

 


2009 Copyright by povinne-ruceni-online.com
Developed by PiXOLO | Slovník pojmů | links

Pro Váš automobil nejvýhodnější havarijní pojištění a až o 60% levnější povinné ručení. A přímo pro Vás? Přeci optimální cestovní pojištění pro klidné chvíle na dovolené s celou Vaši rodinou!