Havarijní pojištění

Online porovnání a kalkulace havarijního pojištění

Havarijní pojištění Vám uhradí škody při dopravní nehodě


Havarijní pojištění sice není zákonnou povinností majitele motorového vozidla, jako je tomu v případě povinného ručení, přesto je neméně důležité. Pokud se Vám přihodí dopravní nehoda, tak Vám havarijní pojištění uhradí škody vzniklé na Vašem voze. Jako majitel automobilu si nemůžete být jistý, že zrovna Vám se taková nepříjemná událost vyhne. Potom už bývá většinou pozdě. Zbytečně musíte veškeré výdaje zaplatit ze svého. A to jistě víte, že oprava relativně nepatrných škod může jít do desetitisíců. Nenechte tedy věci zajít tak daleko a sjednejte si výhodné havarijní pojištění co nejdříve.

Havarijní pojištění si pořiďte v jednom balíčku s povinným ručením


V praxi se většinou havarijní pojištění sjednává dohromady právě i s povinným ručením. Celá řada pojišťoven obvykle nabízí obě dvě pojištění v jednom balíčku. K havarijnímu pojištění si můžete zajistit i další připojištění, které se týká zcizení vozidla a nebo živelné katastrofy. Usnadnili jsme Vám výběr na maximum.Stačí pár kliknutí a máte k dispozici srovnání havarijního pojištění jako na dlani! Pokud již máte vybráno, můžete si rovnou najít také již výše zmíněné povinné ručení a samozřejmě také cestovní pojištění. Pojistěte sebe i Váš vůz a užijte si bezpečné cestování, ať už jedete na dovolenou nebo pracovní cestu.

 

Pomohlo Vám naše online srovnání k nalezení výhodného havarijního pojištění? V tom případě se podívejte i na povinné ručení a cestovní pojištění. Zajistěte si kompletní pojistné služby a máte vystaráno!

 


2009 Copyright by povinne-ruceni-online.com
Developed by PiXOLO | Slovník pojmů | links

Pro Váš automobil nejvýhodnější havarijní pojištění a až o 60% levnější povinné ručení. A přímo pro Vás? Přeci optimální cestovní pojištění pro klidné chvíle na dovolené s celou Vaši rodinou!