Povinné ručení 2010

Povinné ručení 2010 je kapitola, do které se pomyslně začte jistě většina tuzemských řidičů. Důvody jsou nasnadě. Jak už vyplívá ze samotného názvu, tak povinné ručení 2010 je ze zákona opravdu povinné. Když policie při náhodné silniční kontrole zjistí, že jej nemáte, dostanete se do složité situace. Nejenom, že vám hrozí tučná pokuta, ale zároveň můžete přijít i o technický průkaz. Povinné ručení si přitom můžete vyřídit naprosto jednoduše. Stačí navštívit webové stránky pojistisechytre.cz a do pár minut může být vše hotovo. Bez zbytečného papírování, bez čekání a z pohodlí vašeho domova. Stejně snadno můžete získat také cestovní pojištění a havarijní pojištění.


 
Porovnávání mezi 12-ti pojišťovnami online!

Pomohlo Vám naše online srovnání k nalezení výhodného povinného ručení? V tom případě se podívejte i na havarijní pojištění a cestovní pojištění. Zajistěte si kompletní pojistné služby a máte vystaráno!

 


2009 Copyright by povinne-ruceni-online.com
Developed by PiXOLO | Slovník pojmů | links

Pro Váš automobil nejvýhodnější havarijní pojištění a až o 60% levnější povinné ručení. A přímo pro Vás? Přeci optimální cestovní pojištění pro klidné chvíle na dovolené s celou Vaši rodinou!