Povinné ručení ceník

Mít tak před uzavřením pojištění proti škodám na vozidle povinné ručení ceník. To by se to potom počítalo. Jednotlivé položky by byly pěkně rozpočítané pod sebou a člověk by předem vědět, za co bude platit. Bohužel, v praxi to tak jednoduše zařídit nejde. A je to tak vlastně logické. Výsledná cena povinného ručení závisí na mnoha okolnostech. Jedno je však jisté: povinné ručení je opravdu povinné. Mnoho řidičů nad ním mávlo rukou a poté dostali od policie při náhodné kontrole pokutu v řádech deseti tisíců. Ano, tak jsou pokuty u ručení nastavené. A v některých případech dovoluje zákon zajít ještě mnohem dál, a to až k odebrání technického průkazu. Povinné ručení ceník by vás neměl v žádném případě odradit od uzavření povinného ručení. Navštivte web pojistisechytre.cz a udělejte si kalkulaci. K tomu si můžete otestovat také cestovní pojištění a havarijní pojištění.


 
Porovnávání mezi 12-ti pojišťovnami online!

Pomohlo Vám naše online srovnání k nalezení výhodného povinného ručení? V tom případě se podívejte i na havarijní pojištění a cestovní pojištění. Zajistěte si kompletní pojistné služby a máte vystaráno!

 


2009 Copyright by povinne-ruceni-online.com
Developed by PiXOLO | Slovník pojmů | links

Pro Váš automobil nejvýhodnější havarijní pojištění a až o 60% levnější povinné ručení. A přímo pro Vás? Přeci optimální cestovní pojištění pro klidné chvíle na dovolené s celou Vaši rodinou!