Povinné ručení motocyklu

Co mají společné povinné ručení motocyklu a vozidla? Jednu základní věc určitě: obě jsou ze zákona povinné. Ať vás policie chytí v autě či na motorce bez sjednaného ručení, budete mít velké potíže. V prvé řadě zaplatíte poměrně velkou pokutu, dále přijdete o body v řidičáku a nakonec můžete ztratit i technický průkaz. A to vše pouze kvůli malé nedbalosti, ze které se rázem stane velký problém. Povinné ručení motocyklu si přitom už dnes můžete vyřídit prostřednictvím internetu. Navštivte www stránky pojistisechytre.cz a vyplňte online formulář. Za pár minut je vše hotovo a vy můžete bez obav vyrazit se svým korábem na silnici. Navrch můžete přidat cestovní pojištění a havarijní pojištění a máte vystaráno.


 
Porovnávání mezi 12-ti pojišťovnami online!

Pomohlo Vám naše online srovnání k nalezení výhodného povinného ručení? V tom případě se podívejte i na havarijní pojištění a cestovní pojištění. Zajistěte si kompletní pojistné služby a máte vystaráno!

 


2009 Copyright by povinne-ruceni-online.com
Developed by PiXOLO | Slovník pojmů | links

Pro Váš automobil nejvýhodnější havarijní pojištění a až o 60% levnější povinné ručení. A přímo pro Vás? Přeci optimální cestovní pojištění pro klidné chvíle na dovolené s celou Vaši rodinou!