Povinné ručení online

Už jste si vyřídili povinné ručení pro svůj vůz? Pokud ne, neměli byste to odkládat. Při náhodné kontrole je v tomto ohledu česká policie nekompromisní. Pokud zjistí, že nemáte povinné ručení, znamená to pro vás poměrně mastnou pokutu. V některých případech se dokonce za takový prohřešek odebírají technické průkazy. Samotní vyřízení ručení přitom nemusí jít o žádný zdlouhavý proces, jak si možná myslíte. Stačí navštívit web pojistisechytre.cz a sjednat si povinné ručení online. Jak vše vlastně probíhá? Do připraveného formuláře vyplníte několik málo údajů a za pár vteřin je možné uzavřít smlouvu. Povinné ručení online je nejrychlejší způsob, jak si zajistit klid na cestách. A když k tomu ještě přidáte cestovní pojištění a havarijní pojištění, tak budete prostě v pohodě.


 
Porovnávání mezi 12-ti pojišťovnami online!

Pomohlo Vám naše online srovnání k nalezení výhodného povinného ručení? V tom případě se podívejte i na havarijní pojištění a cestovní pojištění. Zajistěte si kompletní pojistné služby a máte vystaráno!

 


2009 Copyright by povinne-ruceni-online.com
Developed by PiXOLO | Slovník pojmů | links

Pro Váš automobil nejvýhodnější havarijní pojištění a až o 60% levnější povinné ručení. A přímo pro Vás? Přeci optimální cestovní pojištění pro klidné chvíle na dovolené s celou Vaši rodinou!